Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

ŚAEK 2017 - wyniki I etapu konkursu regrantingowego

2017/06/01

26 maja 2017 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach obradowało jury oceniające projekty, które zgłoszono do I etapu konkursu regrantingowego ogłoszonego podczas tegorocznej edycji projektu Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej. Projekt ŚAEK jest realizowany w ramach programu Bardzo Młoda Kultura finansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie i Samorząd Województwa Świętokrzyskiego.

Przypominamy, że konkurs regrantingowy ma formułę zamkniętą – tj. mogą w nim brać udział tylko uczestnicy przeprowadzonych wcześniej warsztatów. W tym roku nasi wykładowcy pracowali w powiatach: kieleckim, opatowskim, skarżyskim, włoszczowskim, kazimierskim i staszowskim.

Do I etapu konkursu regrantingowego zgłoszono 26 projektów. 

Oceny formalnej i merytorycznej projektów zgłoszonych do I etapu konkursu regrantingowego dokonało Jury w składzie:

  • Barbara Zamożniewicz – rzecznik młodzieży, doradca Marszałka ds. młodzieży, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego,
  • Joanna Kowalska – zastępca dyrektora Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach,
  • Karolina Opałko – asystent koordynatora projektu ŚAEK, główny instruktor Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach – sekretarz Jury.

Po przeanalizowaniu zgłoszonych projektów Jury do II etapu konkursu regrantingowego wybrało 16.

 

Lista projektów wybranych do II etapu konkursu regrantingowego - Protokół sprawozdawczy z pracy komisji konkursowej

 

W II etapie konkursu regrantingowego zostanie wyłonionych 5 projektów, które zostaną przeznaczone do realizacji. 

Zwycięzcom I etapu konkursu regrantingowego zostaną zaproponowane warsztaty, które pomogą im w opracowaniu pełnej wersji wniosku do II etapu konkursu.  

Termin składania wniosku zawierającego rozwinięcie przyjętego na pierwszym etapie zgłoszenia mija 19 czerwca 2017 r. o godz. 15.00. Wypełnione formularze należy składać w siedzibie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach, ul. Ściegiennego 2, 25-033 Kielce, w wersji papierowej i elektronicznej.

_______

Szczęśliwej szesnastce gratulujemy pierwszych sukcesów!

_______

Dodatkowych informacji nt. projektu ŚAEK udzielają:

  • Koordynator projektu - Małgorzata Michałowska-Wójcik, wicedyrektor Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach, nr kom.: 607 161 881, nr tel.: 41 36 55 101 (sekretariat),
  • Asystent koordynatora projektu - Karolina Opałko, nr tel.: 41 36 55 133.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 67
Realizacja nbStudio