Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

2 czerwca w Masłowie odbędzie się XI Spotkanie Integracyjne

2017/05/18

W piątek 2 czerwca 2017 r. w Masłowie odbędzie się XI Spotkanie Integracyjne Osób Chorych oraz Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością z Województwa Świętokrzyskiego i Diecezji Kieleckiej. Spotkania te odbywają się co roku z inicjatywy biskupa Mariana Florczyka w rocznice uroczystej mszy świętej, którą św. Jan Paweł II odprawił 2 czerwca 1991 r. na lotnisku w Masłowie. Za każdym razem bierze w nich udział ponad tysiąc osób.

Tegoroczne Spotkanie Integracyjne zacznie się o godz. 10.30. O godz. 11.00 rozpocznie się uroczysta msza święta koncelebrowana przez biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego oraz biskupa Mariana Florczyka. O godz. 12.00 zaplanowana jest część artystyczna spotkania, a o 12.30 poczęstunek dla gości.

Dodatkowych informacji nt. XI Spotkania Integracyjnego udziela Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nry tel.: 41 36 55 141 / 142.

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 29
Realizacja nbStudio