Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zespół UŚMIECH i Teatr Plastyczny SEN na 27. Międzynarodowych Spotkaniach Artystów Nieprzetartego Szlaku w Lublinie

2017/05/18

W dn. 12–14 maja 2017 r. Zespół "UŚMIECH" i Teatr Plastyczny SEN wzięły udział w 27. Międzynarodowych Spotkaniach Artystów Nieprzetartego Szlaku – Międzynarodowym Przeglądzie Teatrów Osób Niepełnosprawnych w Lublinie. Obydwie grupy zostały bardzo ciepło przyjęte przez festiwalową publiczność.

Każdego roku na scenie przeglądu prezentuje się kilkanaście grup teatralnych z Polski i z zagranicy. W ramach przeglądu odbywa się szereg wydarzeń towarzyszących: warsztaty i omówienia spektakli dla instruktorów, bal dla artystów, parada artystów ulicami Lublina, Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny "Teatr w Obiektywie", wystawy plastyczne i fotograficzne, konkurs na strój… i wiele innych. Każdego roku wybierany jest inny temat przewodni imprezy – w tym roku były to "Spotkania Cygańskie".

Fot.: Zespół "UŚMIECH", Teatr Plastyczny SEN, DPiOI WDK

 

Fotorelacja z pobytu Zespołu UŚMIECH i Teatru Plastycznego SEN na 27. SANS w Lublinie

 

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 18
Realizacja nbStudio