Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Koncert Jacka Silskiego

2017/04/21

Spragnionym pozytywnych emocji muzycznych gorąco polecamy koncert "śląskiego słowika" – Jacka Silskiego, który odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach już niebawem, 26 kwietnia. Podczas koncertu artysta zaprezentuje największe przeboje ze swoich płyt: "Ave Maria En El Morro", "Moja miłość", "Romantica", "Sercem do serc" i "Jacek Silski – Julio Iglesias by Jacek Silski". Teledyski Jacka Silskiego są bardzo popularne w internecie – między innymi w serwisie YouTube, w którym klipy takie jak "List z morza" cieszą się milionową oglądalnością – teraz macie Państwo okazję posłuchać tego artysty na żywo. Zapraszamy.

Jacek Silski to doświadczony artysta od lat z powodzeniem koncertujący na polskich i zagranicznych scenach. Jest solistą Królewskiej Orkiestry Symfonicznej przy Pałacu w Wilanowie. Występował z Operą Śląską w Bytomiu oraz z Operą Państwową we Wrocławiu. Współpracował również z prywatną operą Marka Tracza, z którą wziął udział w tournee po Europie. Zagrał wiele ról w musicalach w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Występował z takimi wykonawcami jak: Julio Iglesias, Karel Gott, Gina T., Iri Korn, Boney M., ABBA, Goran Karan, Frank Galan, Francesco Napoli, In-grid, Goombay Dance Band, Kate Ryan, Edward Simoni oraz z całą czołówką polskiej estrady: Kombi, Golec uOrkiestra, Maryla Rodowicz, Various Manx, Wilki, Wiesław Ochman, Piotr Szczepanik, Ryszard Rynkowski, KAYAH, Mieczysław Szcześniak, Budka Suflera.

Mimo udziału w wielu projektach muzycznych i napiętego grafiku, Jacek Silski już 26 kwietnia zawita do Kielc. Tego wydarzenia nie można przegapić.

Bilety w cenie 40 zł (w przedsprzedaży) i 50 zł (w dniu koncertu) są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 36 55 144.

Informacje, bilety: 

  • Małgorzata Kaczmarek, nr tel.: 41 36 55 140.
  • Impresariat WDK, nr tel.: 41 36 55 144.

Zapraszamy!

Link do wydarzenia: Koncert Jacka Silskiego w Kielcach.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 103
Realizacja nbStudio