Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

5 kwietnia w WDK odbędzie się V Pojedynek na głosy. Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń

2017/02/23

5 kwietnia 2017 o godz. 10.00 w Sali Widowiskowej WDK rozpocznie się V Pojedynek na głosy – konkurs wokalny dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zespoły zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 17 marca 2017 na adres organizatora – ZSO nr 15 w Kielcach.

Wojewódzki Dom Kultury i Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 już po raz piąty organizują Pojedynek na głosy – konkurs wokalny dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do udziału w rywalizacji zapraszamy zespoły liczące od 5 do 10 osób. Opiekun grupy powinien być zarazem jej członkiem i wraz z nią wystąpić na scenie. Podczas konkursu należy zaprezentować 2 utwory w języku polskim. Jedna z tych piosenek powinna mieć charakter patriotyczny (powinna to być pieśń partyzancka, żołnierska), druga może mieć dowolną tematykę.

 

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

 

Wypełnione zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres:

  • ZSO nr 15 
  • ul. Krzemionkowa 1 
  • 25–705 Kielce

lub na adres poczty elektronicznej: bbarchan@poczta.onet.pl

Zgłoszenia można również dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły.

Podczas konkursu przewidziano gościnne koncerty – wystąpią młodzi, świętokrzyscy artyści, uczestnicy popularnego, tegorocznego programu „The Voice of Poland”: Maja Wojtaszek z drużyny Tomsona i Barona (z zespołu Afromental) oraz Jakub Adamus z drużyny Natalii Kukulskiej.

Więcej informacji:

  • Bożena Barchan, e-mail: bbarchan@poczta.onet.pl nr kom.: 606 35 00 96,
  • Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nr tel.: 41 36 55 141 / 142.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 159
Realizacja nbStudio