Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń na XIII Festiwal Wielkopostny

2017/02/13

2 kwietnia o godz. 17.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Daleszycach odbędzie się konkurs finałowy XIII Festiwalu Wielkopostnego. Znany Państwu doskonale Festiwal Pieśni Wielkopostnych w tym roku został poszerzony o dwie kategorie artystyczne – konkurs poetycki "Wielkopostne refleksje" i konkurs plastyczny "Wielkopostne impresje". Zespoły i osoby zainteresowane uczestnictwem w konkursie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 10 marca (do konkursu Pieśni Wielkopostnych) i do 17 marca (do konkursu poetyckiego i do konkursu plastycznego) na adresy podane w regulaminie.   

Organizowany od lat Festiwal Pieśni Wielkopostnych powraca w tym roku w nowej, nieco zmienionej formule. Dodanie dwóch dodatkowych kategorii artystycznych pozwoli większej liczbie artystów wziąć w nim udział, rozbudzi w kolejnych osobach pokłady twórczej energii i umożliwi artystom twórczą konfrontację.   

Chóry, zespoły ludowe, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne wykonujące repertuar pasyjny oraz osoby piszące wiersze lub wyrażające się poprzez twórczość plastyczną zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zamieszczonym poniżej i do nadsyłania zgłoszeń do udziału w konkursach festiwalowych. 

 

Regulamin, karta zgłoszenia

 

Zainteresowanym dodatkowych informacji udziela Karolina Opałko z Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nry tel.: 41 36 55 133 / 142, e-mail: k.opalko@wdk-kielce.pl

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 31
Realizacja nbStudio