Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Tegoroczna Dziecięca Estrada Folkloru odbędzie się 18 marca. Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń

2017/02/07

18 marca 2017 o godz. 9.00 zapraszamy Państwa do Sali Widowiskowej WDK na tegoroczną edycję Dziecięcej Estrady Folkloru. Na scenie zaprezentują się dziecięcy wykonawcy folkloru: soliści-wokaliści, zespoły śpiewacze, zespoły pieśni i tańca, kapele oraz instrumentaliści. Młodzi artyści proszeni są o nadsyłanie zgłoszeń do 10 marca. 

Przegląd Dziecięca Estrada Folkloru – organizowany co roku przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach wraz ze Starostwem Powiatowym w Kielcach – ma na celu popularyzację wśród dzieci i młodzieży ludowego muzykowania, śpiewu, tańca i zwyczajów charakterystycznych dla województwa świętokrzyskiego. 

Występy artystów oceniać będzie Rada Artystyczna powołana przez organizatorów. Najlepsi wykonawcy otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatorów oraz sponsorów.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać na adres WDK:

  • Wojewódzki Dom Kultury
  • ul. ks. Piotra Ściegiennego 2
  • 25–033 Kielce

lub drogą e-mailową na adres: wdk@wdk-kielce.pl

 

Regulamin, s. 1

Regulamin, s. 2

Karta zgłoszenia


Zainteresowanym dodatkowych informacji udzielają instruktorzy z Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK, nry tel.: 41 36 55 134 / 136.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 29
Realizacja nbStudio