Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Wystawa fotografii- Filip Zatorski

2011/02/17

wystawa_fotografii_fz_plakat

7 lutego 2011 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbył się wernisaż autorskiej wystawy Filipa Zatorskiego.
 Wydarzenie to przyciągnęło wielu zainteresowanych. Dopisała zarówno rodzina, przyjaciele Filipa jak i miłośnicy fotografii. Wernisaż uświetniła obecność Pawła Pierścińskiego, wybitnego fotografa, publicysty, krytyka i teoretyka fotografii, organizatora ruchu fotograficznego pejzażystów polskich, komisarza ogólnopolskich wystaw fotografii krajobrazowej. Ponadto na wernisażu pojawił się Leszek Kowalski, fotograf, członek - założyciel Jędrzejowskiego Towarzystwa Fotograficznego.
Osoby, które jeszcze nie zdążyły obejrzeć niezwykle interesującej wystawy tego młodego fotografia – amatora mają szanse zapoznać się z pracami do końca lutego. Wystawa obecne znajduje się w Sali Portretowej WDK.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 57
Realizacja nbStudio