Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

21 stycznia w WDK wystąpi zespół Stare Dobre Małżeństwo

2016/12/21

21 stycznia o godz. 18.00 Agencja POP-ART zaprasza Państwa do WDK na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Bilety w cenach 50 i 60 zł są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 36 55 144, nr kom. 665 202 306 oraz w kasach ORBISu, OMNII i w Agencji POP-ART., nr tel.: 604 496 001, 607 217 617.

Legendarna grupa Stare Dobre Małżeństwo wciąż przemierza koncertowe szlaki. Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM, Krzysztofowi Myszkowskiemu. To właśnie on śpiewa swoje kultowe piosenki – od najstarszych (np. "Blues o 4. nad ranem", "Jak", "Komunia", "Blues dla Małej") po najnowsze ("Topielica" czy "Ogień zapłonie w nas"), które ukazały się na najnowszej płycie zespołu. Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6. i 12-strunowe, dobro, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

_______

Skład zespołu: 

  • Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna,
  • Bolo Pietraszkiewicz – gitary, cajon, 
  • Roman Ziobro – kontrabas, gitara basowa.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 24
Realizacja nbStudio