Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Publiczna debata DIAGNOZA SPOŁECZNO-GOSPODARCZA KIELC

2016/12/14

W imieniu Fundacji "PEStka" zapraszamy Państwa dzisiaj na publiczną debatę "Diagnoza społeczno-gospodarcza Kielc". 

Spotkanie odbędzie się w Sali Kominkowej WDK w godz. 16.00–19.00.

Wstęp wolny.

_______

Podczas debaty przedstawione zostaną wyniki badań ankietowych, które Fundacja "PEStka" prowadziła od sierpnia do listopada 2016 r. wśród mieszkańców Kielc. Na spotkaniu omówione zostaną takie obszary jak: jakość życia mieszkańców, infrastruktura, sfera gospodarcza, środowisko naturalne, opieka medyczna, edukacja, sport i kultura, aktywność społeczna i obywatelska. W debacie wezmą udział eksperci z zespołów roboczych działających w ramach Panelu Obywatelskiego. Liczymy na żywą dyskusję. Spotkanie będzie transmitowane on-line na stronie www.pik.kielce.pl w zakładce "on-line".

Debata publiczna jest wydarzeniem projektu "Kielecka Szkoła Partycypacji", współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Każdy z uczestników debaty otrzyma "Niezbędnik obywatelski".

 

Źródło: Fundacja "PEStka"

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 30
Realizacja nbStudio