Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy na Festiwal im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina

2016/11/22

Pamiątkowe statuetki i atrakcyjne nagrody czekają na młodych artystów, którzy już w najbliższy piątek, 25 listopada, przyjadą do Kielc na Festiwal im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina.

W piątek i sobotę zaplanowane są próby i przesłuchania – szczegółowy program festiwalu można pobrać ze strony WDK: Program Festiwalu im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina.

A my już dzisiaj chcielibyśmy Państwa zaprosić na niedzielny koncert galowy laureatów festiwalu, który o godz. 13.00 rozpocznie się w Sali Widowiskowej WDK. 

Dla tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli tego dnia być z nami, będziemy transmitować ten koncert w internecie poprzez stronę Portalu Informacji Kulturalnej – http://pik.kielce.pl/

 

Zapraszamy na Festiwal im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina!

 

Fot.: Agnieszka Markiton (PIK)

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 4
Realizacja nbStudio