Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Kolejny sukces Jerzego i Tatiany Figarskich, podopiecznych Szkoły Tańca CHARLESTON

2016/11/18

Jerzy i Tatiana Figarscy, dorośli tancerze reprezentujący Szkołę Tańca Charleston WDK Kielce, na Ogólnopolskim Turnieju Tańca "Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT" zajęli I miejsce w kategorii freestyle, VI miejsce w tańcach standardowych, VII miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w kombinacji ST + LA (walc angielski, tango, walc wiedeński, quick step, samba, cha cha, rumba, jive).

Turniej zorganizował Sportowy Klub Tańca Akademii Górniczo-Hutniczej z Krakowa. Sponsorowali go: Fundacja Uskrzydleni Wiekiem, Rada Krakowskich Seniorów, Okręg Małopolski PTT i CK Zabierzów.

Więcej informacji na ten temat, a także o możliwościach nauki tańca w ST Charleston udziela p. Aleksandra Kwapisz, nry tel.: 698 655 680 i 516 959 546.

Zapraszamy do kontaktu!

Fot.: Agnieszka Markiton (PIK)

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 5
Realizacja nbStudio