Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy na Sylwestrową Galę z Humorem i Szampanem w Amerykańskim Stylu

2016/11/02

31 grudnia 2016 r. o godz. 21.30 kielecka Agencja POP-ART zaprasza Państwa do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach na Sylwestrową Galę z Humorem i Szampanem w Amerykańskim Stylu.

Bilety na ten wyjątkowy wieczór w cenach 100, 120 i 150 zł są do kupienia w Impresariacie WDK (nr tel.: 41 36 55 144) oraz w kasach ORBISU, OMNII i w AGENCJI POP-ART (nr tel.: 41 34 07 291, 604 496 001, 607 217 617).

_______

Sylwestrowa Gala z Humorem i Szampanem w Amerykańskim Stylu to propozycja wręcz idealna dla kieleckich melomanów. Tego wieczora usłyszycie Państwo największe przeboje z musicali i muzyki filmowej.

Na scenie WDK wystąpi zespół artystów operowych z Wiednia, Pragi i Wrocławia. Jego członkowie aktywnie występują na ważnych scenach Europy, takich jak Národní Divadlo w Pradze, Opera Kameralna w Warszawie, Opera i Filharmonia Podlaska, Opera na Zamku w Szczecinie, Piccola Opera w Wiedniu i wielu innych. Są ponadto laureatami zagranicznych konkursów wokalnych. Międzynarodowa Grupa Operowa Sonori Ensemble, działająca dotychczas jako Grupa Operowa Sonotrio, istnieje od marca 2012 roku i ma już w swoim dorobku około 100 koncertów w kraju i zagranicą. 

Czeka nas niepowtarzalny wieczór. Artyści zaprezentują piosenki, duety i sceny, które na stałe weszły do kanonu teatru muzycznego. Artyści Sonori zapewnią Państwu emocjonującą podróż, prezentując w bogatej harmonii głosów muzykę takich mistrzów gatunku jak Gershwin, Bernstein, Webber i wielu innych. Nie zabraknie także najpiękniejszych standardów szklanego ekranu. "Porgy and Bess", "West Side Story", "My Fair Lady", "Hello Dolly", "Evita", "Upiór w Operze" i wiele innych ponadczasowych tytułów zebranych w wyjątkowy, emocjonujący wieczór sylwestrowo-muzyczny.

Zapraszamy!

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 68
Realizacja nbStudio