Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

1 grudnia zapraszamy na SZTUKĘ CISZY - wernisaż i inscenizację plastyczną

2016/10/24

1 grudnia 2016 r. o godz. 18.00 zapraszamy Państwa na "Sztukę Ciszy" – premierę inscenizacji plastycznej w wykonaniu aktorów z Teatru Plastycznego SEN oraz wystawę prac plastycznych osób niesłyszących. 

Spotkanie to będzie stanowiło podsumowanie całorocznych zajęć plastycznych zorganizowanych dla środowiska osób z dysfunkcją słuchu. Zajęć, których realizacja była możliwa dzięki środkom Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Tego wieczora Teatr Plastyczny SEN, działający w WDK i zrzeszający osoby głuche, zaprosi Państwa na premierę inscenizacji plastycznej "Sztuka Ciszy" przygotowanej do muzyki Modesta Musorgskiego "Obrazki z wystawy".

Dodatkowych informacji nt. tego wyjątkowego wieczoru udziela Tomasz Irski z Działu Promocji i Organizacji Imprez WDK, nr tel.: 41 36 55 140.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 71
Realizacja nbStudio