Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Wernisaż wystawy fotograficznej Filipa Zatorskiego

2011/02/02

plakat_wernisaz_foto

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej  Filipa Zatorskiego, która odbędzie się 07.02.2011 r. o godzinie 18.00 w Sali Portretowej Wojewódzkiego Domu Kultury. Wstęp wolny.


Filip Zatorski to młody obiecujący fotograf –amator. Urodził się 31 grudnia 1985 r. w Kielcach. Fotografią zajmuje się od 5 lat. Tym co wyróżnia tego młodego artystę od reszty jest to, że Filip uprawia głównie fotografię analogową. Rodzinne miasto stanowi główny przedmiot jego zainteresowań artystycznych. Filip uwiecznia Kielce w sposób niezwykle szczery i niepretensjonalny. Zwraca uwagę na miejsca zapomniane, ukazując ich klimat i ukryte piękno. Dotychczas jego praca zaowocowała wyróżnieniem w konkursie: „Kielce –magiczne miasto”, organizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach. Jedną z nagród, którą otrzymał było prawo do zorganizowania swojej autorskiej wystawy. To właśnie na nią chcemy Państwa serdecznie zaprosić.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 33
Realizacja nbStudio