Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Wernisaż prac Maksymiliana Rębosza

2016/09/15

W najbliższy poniedziałek - 19 września o godz. 17.00 - zapraszamy Państwa do Sali Kominkowej WDK na wernisaż prac młodego kieleckiego plastyka Maksymiliana Rębosza.

Maksymilian Rębosz jest kielczaninem, absolwentem Zespołu Sztuk Plastycznych w Kielcach. Studiował grafikę na ASP we Wrocławiu. Na wystawie w WDK zaprezentuje tryptyki namalowane na deskach, grafiki połączone w cykle, rysunki oraz kopie obrazów.

WDK od dawna wspiera młodych artystów plastyków. W ostatnich latach swoje prace w salach WDK wystawiali m.in. Jaśmina Parkita, Jarosław Rymarz i Michał Pauli.

Osoby, które chciałby zaprezentować swoje prace przed kielecką publicznością, zapraszamy do kontaktu z zespołem Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nr tel.: 41 36 55 141.

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 34
Realizacja nbStudio