Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

IV edycja festiwalu Kielce ROCKują już we wrześniu

2016/07/27

Drodzy Państwo!

Początek sezonu artystycznego zapowiada się w tym roku bardzo ciekawie. Przed nami IV edycja festiwalu Kielce ROCKują. Od 2 do 4 września Kielce staną się bluesowo-rockowym miastem, a w murach WDKu będziemy gościć takie znakomitości jak Władysław Komendarek, Grzegorz Kapołka Trio czy zespół Focus. 

Zapraszamy do przestudiowania programu festiwalu (PROGRAM) i oczywiście do zarezerwowania sobie czasu na tę muzyczną ucztę. 

Więcej informacji o zbliżających się koncertach można znaleźć na fanpage'u festiwalu: Kielce ROCKują.

Bezpłatne jednoosobowe zaproszenia są do odebrania w Impresariacie WDK (parter), nr tel.: 41 36 55 144 (w dn. do 29 lipca i od 16 sierpnia) oraz w dziale PIK (II piętro), nr tel.: 41 36 55 132 (w dn. od 1 sierpnia do 12 sierpnia).

Zapraszamy! 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 73
Realizacja nbStudio