Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Kolejny sezon warsztatów artystycznych KRAINA POMYSŁOWOŚCI już jesienią

2016/07/07

W październiku startuje kolejny sezon warsztatów artystycznych "Kraina pomysłowości" dla dzieci i młodzieży w wieku 6–13 lat. Już dziś zachęcamy Państwa do zapisania pociech na te tak popularne zajęcia. Zapisy przyjmuje Justyna Jopek, nr tel.: 41 36 55 141, kom. 604 680 760.

Zapraszamy!

W trakcie zajęć uczestnicy warsztatów poznają różne techniki plastyczne i mają okazję zastosować je w praktyce, tworząc za ich pomocą za każdym razem nowe dzieła. Kolejne spotkania inspirowane są twórczością znanych artystów oraz wybranymi elementami z historii malarstwa, grafiki, rzeźby i wzornictwa przemysłowego. Zakres prezentowanych wiadomości jest precyzyjnie dostosowywany do wiedzy i możliwości percepcyjnych dziecka.

Warsztaty prowadzone są raz w tygodniu (cztery spotkania w miesiącu w godzinach popołudniowych – od 16.30 do 18.00). Pierwsze październikowe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 10 października (I grupa) oraz we wtorek 11 października (II grupa).

Warsztaty prowadzi mgr sztuki, instruktor WDK, Justyna Jopek. Zapisów na poszczególne spotkania dokonywać można do 7 października 2016 r. Karnet miesięczny kosztuje 50 zł (opłaty w całości są przeznaczane na zakup materiałów plastycznych).

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 73
Realizacja nbStudio