Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

2 i 3 lipca w WDKu odbędzie się 4. Świętokrzyski Festiwal Modeli Redukcyjnych

2016/06/24

W dn. 2-3 lipca 2016 r. w WDKu odbędzie się czwarta edycja Świętokrzyskiego Festiwalu Modeli Redukcyjnych, którego organizatorami są Świętokrzyskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych w Kielcach i Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.

Impreza ma charakter otwarty i mogą w niej wziąć udział modelarze indywidualni i zrzeszeni w klubach modelarskich w kraju i zagranicą. W festiwalu weźmie udział około 100 modelarzy z kraju i z zagranicy, którzy zaprezentują kilkaset prac w różnych klasach modelarskich i kategoriach wiekowych.

W czasie trwania festiwalu odbędzie się giełda modelarska, na której będzie można kupić ciekawe modele i akcesoria modelarskie.

W tegorocznej edycji po raz pierwszy udział wezmą również modelarze kartonowi.

Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage’a na Facebooku: Świętokrzyskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych oraz do dołączenia do wydarzenia: IV Świętokrzyski Festiwal Modeli Redukcyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Katarzyna Jagusińska

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio