Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Fotorelacja z X Spotkania Dzieci i Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych w Masłowie k. Kielc

2016/06/09

3 czerwca 2016 r. odbyło się jubileuszowe X Spotkanie Integracyjne Dzieci i Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych z województwa świętokrzyskiego. Wzięło w nim udział ponad tysiąc osób. Do Masłowa przyjechali podopieczni z wielu placówek, m.in. z Kielc, Skarżyska-Kamiennej, Świniar, Woli Jachowej, Jędrzejowa, Zielonki i in.

Spotkania zostały zainicjowane przed laty przez biskupa Mariana Florczyka. Organizowane są w rocznicę wizyty Papieża Jana Pawła II w Masłowie. W tym roku honorowy patronat nad spotkaniem objęła prezydentowa Agata Kornhauser-Duda, która przesłała uczestnikom specjalny list odczytany przez Agatę Wojtyszek, wojewodę świętokrzyskiego (treść listu). 

O oprawę artystyczną spotkania zadbał Zespół Inscenizacji Tanecznej "Uśmiech" (http://usmiech.org/) działający przy WDK.

Więcej informacji na ten temat:

Fot.: Agnieszka Markiton (PIK)

Galeria zdjęć z X Spotkania Integracyjnego Dzieci i Młodzieży w Masłowie k. Kielc 

Relacja filmowa z X Spotkania Integracyjnego Dzieci i Młodzieży w Masłowie k. Kielc

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 68
Realizacja nbStudio