Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

KSIĘGI PRZYPADKU - kolejna premiera Grupy Teatralnej ANTYRAMA już 22 czerwca w WDK

2016/06/09

22 czerwca Grupa Teatralna ANTYRAMA zaprasza Państwa na kolejną premierę – "Księgi przypadku" – w reżyserii Huberta Guzy.

"Księgi przypadku" to spektakl, który traktuje o losach człowieka. Scenariusz powstał w oparciu o własne teksty członków grupy, do których dołączony został dramat "Stworzenie świata w Nowym Yorku" Krzysztofa Jaworskiego, jednego z czołowych przedstawicieli "bruLionu". (Więcej o Krzysztofie Jaworskim: http://krzysztofjaworski.blogspot.com/

Występują: Małgorzata Angielska, Karolina Błaszczyk, Weronika Chamerska, Monika Długosz, Patrycja Januszek, Bartosz Jończyk, Zuzanna Lech, Mikołaj Maciejski, Agata Maruszak, Anna Mojecka, Klaudia Ramiączek, Mikołaj Wróbel, Kamila Zagórska, Weronika Zwierzyńska.

Dodatkowych informacji o premierze udziela reżyser – Hubert Guza, nr tel.: 41 36 55 134.

Link do wydarzenia: "Księgi przypadku".

Serdecznie zapraszamy!

"Księgi przypadku", Sala Widowiskowa WDK, godz. 18.00. Wstęp wolny.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 8
Realizacja nbStudio