Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

W WDKu odbył się kolejny Ogólnopolski Kiermasz Rzemiosła Artystycznego

2016/05/21

W dn. 2122 maja 2016 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbył się Ogólnopolski Kiermasz Rzemiosła Artystycznego, na który zjechali znakomici wystawcy z różnych części Polski – m.in. z Łodzi, Gdańska, okolic Bielska-Białej i z województwa świętokrzyskiego.

Na kiermaszu swoje prace zaprezentowali zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy – artyści plastycy, jubilerzy, twórcy małych form rzeźbiarskich, bibelotów, twórcy ozdób szydełkowych, z tiulu, ozdób wykonanych techniką decoupage'u, ceramicy, i in.

Dziękujemy wszystkim wystawcom za pokazanie kielczanom swoich prac. Kielczanom – za odwiedzenie kiermaszu w ten piękny majowy weekend.

Do zobaczenia w WDKu!

Fot.: IP

Więcej zdjęć: Ogólnopolski Kiermasz Rzemiosła Artystycznego

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 130
Realizacja nbStudio