Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

JUWENALIOWY ZAWRÓT GŁOWY

2016/04/29

Zapraszamy do udziału w imprezie "Juwenaliowy zawrót głowy", która odbędzie się 19 maja o godz. 18.00 na placu przed Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach. Organizatorami tego wydarzenia są WDK i Ośrodek Nauki i Kultury Studentów UJK w Kielcach. 

Dla studentów i mieszkańców Kielc oraz okolicy przygotowaliśmy program, na który składają się: występ zespołu Medyk z Włoszczowy, prezentacja strojów juwenaliowych, pokaz iluzji w wykonaniu pochodzącego z Ukrainy studenta UJK – Antona Sherstiukova oraz pokaz mody autorstwa Moniki Pawelec, także studentki UJK. Na zakończenie wieczoru odbędzie się dyskoteka przy piosenkach zespołu Lady Pank w wykonaniu zespołu Tacy sami.

Wstęp wolny.

Dodatkowych informacji o imprezie udziela Małgorzata Kaczmarek, nr tel.: 41 36 55 140.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 3
Realizacja nbStudio