Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zaproszenie na konferencję inaugurującą projekt Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej

2016/04/04

22 kwietnia 2016 r. w godz. 11.00–15.00 w Sali Widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie się konferencja inaugurująca projekt Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej realizowany przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach wspólnie z partnerami w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.

Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej połączy wszystkich działających w obszarze edukacji i animacji kultury i zapewni wsparcie i finanse na realizację projektów kulturowych w środowiskach lokalnych.

Na konferencję zapraszamy dyrektorów, pracowników i współpracowników podmiotów kultury, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, dyrektorów szkół, nauczycieli, samodzielnych animatorów, edukatorów, społeczników oraz urzędników kreujących lokalną politykę kulturalną na szczeblu wojewódzkim, powiatowym i gminnym.

Więcej informacji: 22 kwietnia w WDK odbędzie się konferencja inaugurująca projekt Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji prosimy o przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego na adres: akademia@wdk-kielce.pl lub przesłanie go faksem na nr: 41 36 18 381.

Dodatkowych informacji zainteresowanym udzielają:

  • Małgorzata Michałowska-Wójcik – nr tel.: 607 161 881,
  • Karolina Opałko – nr tel.: 41 36 55 133,
  • Michał Ziomber – nr tel.: 41 36 55 144.
Program konferencji, informacje o ekspertach, formularz rejestracyjny

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 59
Realizacja nbStudio