Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Kolejne zajęcia Koła Miłośników Historii Sztuki odbędą się już 12 marca

2016/03/10

W najbliższą sobotę – 12 marca o godz. 10.00 – w Sali Kominkowej WDK odbędzie się kolejne spotkanie Koła Miłośników Historii Sztuki. Tematem sobotniej prelekcji dra Piotra Rosińskiego (UJK) będzie realizm i symbolizm w sztuce.

Zajęcia Koła Miłośników Historii Sztuki, działającego w WDK, można potraktować jako dodatkowe wsparcie przed egzaminami wstępnymi na wyższe uczelnie artystyczne, na których obowiązuje egzamin z historii sztuki. W programie zajęć przewidziano spotkania w galeriach i muzeach województwa świętokrzyskiego, głównie w Muzeum Narodowym w Kielcach.

Zainteresowanym dołączeniem do grupy wszelkich informacji udziela Tomasz Irski z Działu Promocji i Organizacji Imprez, nr tel.: 41 36 55 140.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 10
Realizacja nbStudio