Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Spektakl

2011/01/11

 

dziwna_para_1

Agencja Artystyczna ART-TU i Studio Filmowe Gudejko z Warszawy  zapraszają na spektakl teatralny pt.” Dziwna Para” w reżyserii Wojciecha Adamczyka który odbędzie się dnia 13.02.2011 r. o godz.19.00. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.


Spektakl ten to legendarny hit Broadway’u, a jego autor-Neil Simon-najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie. W sztuce zobaczą Państwo wspaniały duet komediowy – Artura Barcisia i Cezarego Żaka.  Jeden jest  racjonalistą, bałaganiarzem ,kochającym uroki życia dziennikarzem sportowym o imieniu Oskar, a drugi jest jego zaprzeczeniem – domator, pedant, hipochondryk i histeryk o imieniu Feliks.


Ich perypetie życiowe, odmienność charakterów są tak zabawne, dowcipne i ciepłe , że skłoniło Dudka Dziewońskiego- jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych do stwierdzenia: „Neil Simon  wie o komedii wszystko”.


W spektaklu wezmą udział znani i lubiani aktorzy scen warszawskich i filmu (m.in. serialu „Ranczo „): Artur Barciś ( Jacek Braciak), Cezary Żak, Viola Arlak, Piotr Skarga, Witold Wieliński, Wojciech Wysocki, Katarzyna Żak.  Czas trwania spektaklu z przerwą – ok.135 minut.


Bilety w cenie 80 zł. i 60 zł. są do nabycia   w impresariacie WDK ( tel.41-365-51-44) oraz w Orbisie (tel.41-368-05-62)


Organizator: Agencja Artystyczna ART-TU - tel. 605-602-234.


Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy.             

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 196
Realizacja nbStudio