Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

13 marca 2016 w WDK zagra DANNY BRYANT BAND

2016/02/23

13 marca 2016 o godz. 18.00 w Sali Widowiskowej WDK wystąpi Danny Bryant Band. 

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

***

Urodzony w 1980 roku w Hertfordshire w Anglii Danny zajmuje się profesjonalnie muzyką od 18. roku życia. Grywał na tych samych scenach co Buddy Guy, Carlos Santana, Mick Taylor i Joe Cocker. Od 2011 roku jest związany z niemiecką wytwórnią Jazzhaus Records, dla której w 2013 roku wydał podwójny album CD/DVD "Night Life – Live in Holland". Najnowsze, dziewiąte, wydawnictwo w jego dorobku to płyta "Temperature Rising".

Do Polski przyjedzie świeżo po świetnie przyjętym amerykańskim tournee, gdzie występował jako frontman zespołu Waltera Trouta, zastępując tego legendarnego muzyka, który zmuszony był zrezygnować ze swojej trasy koncertowej z powodu złego stanu zdrowia.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 229
Realizacja nbStudio