Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Pokaz mody WIOSNA - CZY TO TY?

2016/02/19

Atrakcyjnie artystycznie, wiosennie i kolorowo zapowiada się gala mody "Wiosna – czy to Ty?", która odbędzie się w środę 9 marca 2016 w Sali Lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach. Na galę zapraszamy Państwa o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Podczas imprezy zostaną pokazane nakrycia głowy, torby oraz kolekcja mody awangardowej. Autorami projektów są: Manufaktura Kapeluszy "Porthos" z Warszawy, projektantki Ewa Apulska i Sylwia Domańska z firmy "Dżedaj" z Warszawy oraz Bogumił Wtorkiewicz z Kielc.

W trakcie pokazów wystąpią tancerze ze Szkoły Tańca "Charleston" oraz wokalistki ze Studia Piosenki WDK.

Organizatorami pokazu są: WDK w Kielcach oraz Manufaktura Kapeluszy "Porthos”. Tego dnia od godz. 12.00 zapraszamy Państwa na kiermasz nakryć głowy firmy "Porthos".

Dodatkowych informacji nt. imprezy udziela Małgorzata Kaczmarek, nr tel.: 41 36 55 140.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 60
Realizacja nbStudio