Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Spektakl PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY został odwołany przez organizatora

2016/02/04

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na Państwa pytania wysłane drogą e-mailową uprzejmie informujemy, że spektakl "Przyszedł mężczyzna do kobiety", który miał być dzisiaj zagrany w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach, został przez organizatora - panią Justynę Chudecką - odwołany.

Zespół WDK nie zna odpowiedzi na pytanie o przyczynę odwołania spektaklu. Nie zostaliśmy również poinformowani przez wynajemcę sali o fakcie odwołania spektaklu. Na niektórych portalach (kupbilecik.pl) znajdujemy informacje o nawiązaniu korespondencji z osobami, które kupiły bilet. Pozostałych z Państwa możemy tylko poprosić o kontakt z organizatorem - panią Justyną Chudecką, nry tel.: 503 618 393, 666 948 742 - w celu wyjaśnienia wszystkich wątpliwości i uzyskania zwrotu pieniędzy za bilety.

W imieniu organizatora przepraszamy Państwa za zaistniałą sytuację.

 

Oświadczenie Dyrekcji WDK ws. spektaklu "Przyszedł mężczyzna do kobiety"

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 62
Realizacja nbStudio