Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Koncert Pastorałkowy

2016/01/08

W najbliższą środę – 13 stycznia o godz. 17.00 – zapraszamy Państwa do Sali Widowiskowej WDK na "Koncert  pastorałkowy" – koncert połączony z wspólnym śpiewaniem z publicznością. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem artystycznym sprawuje ks. biskup Marian Florczyk.

"Koncert pastorałkowy" poprzedzi msza święta w intencji osób niepełnosprawnych, która rozpocznie się o godz. 16.00 w kościele Świętej Trójcy w Kielcach. Poprowadzi ją ks. biskup Marian Florczyk.

Po mszy, o godz. 17.00, zapraszamy Państwa do Sali Widowiskowej WDK. "Wieczór kolęd i pastorałek" rozpocznie zespół "Małe skrzypeczki". Kolędy zaśpiewa także chór z Masłowa, a zespół inscenizacji tanecznych "Uśmiech" wykona specjalnie przygotowaną pastorałkę "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś". Na zakończenie kolędy w stylu folk wspólnie z publicznością wykona zespół "Pozytywnie nakręceni" z Pińczowa.

Zapraszamy. Wstęp wolny.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 143
Realizacja nbStudio