Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Koncert Tercetu Egzotycznego 50 LAT MINĘŁO

2015/12/17

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że koncert Tercetu Egzotycznego został odwołany przez organizatora, ECHOMUSIC Art Management. Więcej informacji: 71 780 64 28, 782 503 683.
Zwroty pieniędzy za bilety kupione w Impresariacie WDK dokonywane są w godz. 7.30-15.30.

 

15 stycznia 2016 o godz. 18.00 Agencja Echomusic Art Management zaprasza Państwa do Sali Widowiskowej WDK na wyjątkowy jubileuszowy koncert Tercetu Egzotycznego "50 lat minęło".

Tercet Egzotyczny to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Zespół powstał jesienią 1963 roku. Podczas swojej ponad półwiecznej kariery nagrał 26 albumów, spośród których 17 to krążki złote, 3 – platynowe i 1 diamentowy, zawierający największy hit zespołu – "Pamelo żegnaj". Zespół koncertował na całym świecie. Występował w najbardziej prestiżowych salach, między innymi w Carnegie Hall, Radio City w Nowym Jorku i paryskiej Olimpii. Zapraszany był przez największe stacje telewizyjne do występu w programach rozrywkowych, na przykład w Ed Sullivan Show czy Bobby Vinton Show. Artyści zbierali pochlebne recenzje, m.in. w "New York Times", otrzymywali liczne propozycje pozostania poza granicami Polski, jednak ze względu na silne poczucie tożsamości narodowej, zawsze powracali do kraju.

W ostatnich latach na rynku muzycznym pojawił się dwupłytowy album z najnowszymi piosenkami zespołu – "Pijmy za miłość" (MTJ, 2011) oraz album "Tercet Egzotyczny Świątecznie" (Soliton, 2014), zawierający autorskie piosenki świąteczne i pastorałki. Podczas kieleckiego koncertu zespół zaprezentuje najbardziej znane i lubiane przeboje, klasyki muzyki latynoamerykańskiej oraz piosenki premierowe.

Bilety na koncert w cenie 50 zł są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 36 55 144, nr kom.: 665 202 306 oraz za pośrednictwem stron internetowych www.kupbilecik.pl i www.biletin.pl

Zapraszamy na koncert!

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 120
Realizacja nbStudio