Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy na Koncert Wiedeński

2015/12/14

Zapraszamy Państwa na wspaniały Koncert Wiedeński, który odbędzie się już 29 stycznia 2016 o godzinie 19.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: walca "Nad Pięknym Modrym Dunajem", arię Barinkaya "Wielka sława to żart", duet wszech czasów "Usta milczą, dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch-Tratsch".
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety w cenie 55 zł są do kupienia w Impresariacie WDK – nr tel.: 41 36 55 144, nr kom.: 665 202 306.
Rezerwacje: 41 36 55 144, zamówienia grupowe: 504 091 909.

 

Źródło: Jędrzej Tomczyk

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 42
Realizacja nbStudio