Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Kolejność występów piosenkarzy podczas XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych

2015/11/20

Zakwalifikowani w kategorii do 8 lat:

1. Adam Bulski  - Kielce
2. Natalia Niedochoda - Kielce
3. Martyna Cieśla -  Ostrowiec Świętokrzyski
4. Kacper Traczyk - Kielce
5. Shershun Uliana -  Ukraina
6. Marysia Chwastek - Kielce
7. Martyna Waszak -  Dobre
8. Aleksandra Wołczyk  – Hajnówka
9. Oliwia Niemczura - Tarnów
10. Apolonia Ślusarczyk -  Jedlnia-Letnisko
11. Anna Gąsiorkiewicz  – Warszawa
12. Aleksandra Kędra  -  Humniska

Zakwalifikowani w kategorii 9-12 lat:

1. Aleksandra Sołtys-  Kielce
2. Diachenko Viktoriia – Ukraina
3. Monika Urbanowicz – Staszów
4. Aleksandra  Gąska  - Kielce
5. Gabrysia Papaj -  Ostrowiec Świętokrzyski
6. Zuzanna Ziętal  - Piekoszów
7.J ulia Palmowska - Kielce
8. Kozachek Kateryna - Ukraina
9. Ksawier Farys - Kielce
10. Laura Olchawa  – Morawica
11. Urszula Szumska – Kielce
12. Urszula Dorosz – Cisie
13. Natalia Ochmańska-  Kłobuck
14. Julia Gąsiorkiewicz  – Warszawa
15. Aleksandra  Brzuszkiewicz  - Piława Górna
16. Ewelina Woźniak  – Bielawa
17. Hania Sztachańska  – Rokietnica
18. Maria Sawicka  -  Hajnówka
19. Alicja Sowa  – Wrocław

Zakwalifikowani w kategorii 13-16:

1. Zuzanna Bełtowska -  Włoszczowa
2. Bartosz Chudzicki – Kielce
3. Wiktoria Wójcik  - Ostrowiec Świętokrzyski
4. Dominika Mazur - Sandomierz
5. Emilia Chlewicka – Bieliny
6. Nikola Heromińska - Kielce
7. Natalia Pabiś – Opatów
8. Klaudia Stańczyk  – Małogoszcz
9. Katarzyna Podczasiak - Zgórsko
10. Izabela Karczewska - Hajnówka
11. Jakub Mazur - Sandomierz
12. Jan Ciepluch  - Busko-Zdrój
13. Julia Bojur - Zawady
14. Julia Walaszczyk - Nowa Brzeźnica
15. Kuba Adamus - Włoszczowa
16. Marta Kręplewska - Radziejów
17. Natalia Teter –Sandomierz
18. Dominik Sieńko - Warszawa
19. Nikola Wróbel – Rzemienowice
20. Aleksandra Abram  – Kraków
21. Patrycja Czyżewska – Bielawa
22. Zofia  Sydor  – Kraków
23. Weronika Makowska – Bielawa
24. Aleksandra Grzesiak - Sompolno
25. Dominika Bugajska – Ostrowiec Świętokrzyski

Zakwalifikowani w kategorii 17-20:

1. Daria Kierońska - Bilcza
2. Karolina Klusek  – Baćkowice
3. Maria Wic  – Kielce
4. Patrycja Piątek – Włoszczowa
5. Katarzyna Chodurek -  Staszów
6. Weronika Zieleń – Ostrowiec Świętokrzyski
7. Iwona Tofil -  Kielce
8. Jagoda Różycka – Bielawa
9. Kinga Bodzak – Zakroczym
10. Aleksandra Woźniak – Brzeziny
11. Edyta Niziołek  - Krzeszowice
12. Julita Wawreszuk  – Hajnówka
13. Monika Zychowicz -  Brzeziny
14. Malwina Bieganowska – Szczecin
15. Dominika Tomczak - Radziejów

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 6
Realizacja nbStudio