Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Archiwum aktualności

Sortuj:

XVII Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie w Masłowie

2017/08/29

Przemarszem korowodu dożynkowego rozpoczną się 3 września o godzinie 11.30 XVII Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie w Masłowie.

dozynki

WDK - pocztówka z przeszłości

2017/08/28

 

Wojewódzki Dom Kultury zaprasza do udziału w plenerze fotograficznym „WDK – pocztówka z przeszłości”, który odbędzie się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Zadaniem uczestników pleneru będzie uchwycenie w obiektywie 80-letniego gmachu Wojewódzkiego Domu Kultury z zewnątrz, na tle zmieniającego się krajobrazu miasta. Najlepsze fotografie wykonane przez uczestników zaprezentowane będą podczas wystawy poplenerowej 17 września. Plener odbędzie się 10 września w godzinach od 10.00 do 16.00.

plener

Sukcesy świętokrzyskich wykonawców folkloru podczas Sabałowych Bajań

2017/08/17

 

W dniach 10-12 sierpnia 2017 roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się 51. Festiwal Folkloru Polskiego „Sabałowe Bajania”. Reprezentanci województwa świętokrzyskiego triumfowali w czterech kategoriach konkursowych.


 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 310
Realizacja nbStudio