Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Archiwum aktualności

Sortuj:

Świętokrzyski Przegląd Zespołów Kolędniczych

2012/01/09

Za nami kolejny, upamiętniający tradycyjne formy bożonarodzeniowego kolędowania, Świętokrzyski Przegląd Zespołów Kolędniczych. Tegoroczne prezentacje zachwycały różnorodnością kolędowych widowisk. Uczestnicy przywiązywali niezwykłą wagę do stroju, rekwizytu i towarzyszącej prezentacjom muzyki.

Świętokrzyski Przegląd Zespołów Kolędniczych

2012/01/04

W najbliższą niedzielę, 8- go stycznia o godzinie 9.00 gorąco zapraszamy do Wojewódzkiego Domu Kultury wszystkich wielbicieli bożonarodzeniowej tradycji ludowej na Świętokrzyski Przegląd Zespołów Kolędniczych.

"Byli szczęśliwi dawniejsi poeci..."

2011/11/23

W niedzielę, 27 listopada o godzinie 12.00 w Sali Kominkowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie się trzecia edycja Krakowskiego Salonu Poezji Anny Dymnej.

Śmiechosteron

2011/11/14

Kabaret Skeczów Meczących

18 grudnia 2011r.
Godzina 17.00

ksm_2011

Wystawa zbiorowa prac twórców świętokrzyskich poświęcona pamięci Mariusza Targońskiego

2011/12/06

targonski_wystawa

Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach zaprasza na otwarcie  wystawy  poświęconej pamięci MARIUSZA TARGOŃSKIEGO, która odbędzie się :


16 GRUDNIA O GODZ. 18.00 w Sali Kominkowej WDK w Kielcach.


 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio