Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Archiwum aktualności

Sortuj:

Znamy już zwycięzców Świętokrzyskiego Przeglądu Zespołów Kolędniczych

2013/01/10

 

Za nami kolejny Świętokrzyski Przegląd Zespołów Kolędniczych popularyzujący tradycyjne formy bożonarodzeniowego kolędowania. W tegorocznej edycji wystąpiło 9 grup kolędniczych i wszystkie prezentowały widowiska Herodowe. Zespoły zadbały o ciekawe stroje oddające charakter postaci i stosowne rekwizyty.

Uroczyste obchody Święta Trzech Króli w Kielcach

2013/01/02

 

O uroczystej oprawie Święta Trzech Króli, przygotowywanej przez Kurię Diecezjalną w Kielcach wspólnie z WDK, stowarzyszeniem „A nam się chce!” i chórem Fermata, opowiedzieli dzisiaj organizatorzy tego przedsięwzięcia podczas konferencji prasowej.

Konf. pras. 2.1.13 - 1

2 stycznia - konferencja prasowa poświęcona uroczystym obchodom Święta Trzech Króli

2012/12/31

 

2 stycznia 2013 r. o godz. 11.00 (w Sali Portretowej) w WDK odbędzie się konferencja prasowa poświęcona uroczystym obchodom Święta Trzech Króli, organizowanym przez Kurię Diecezjalną w Kielcach wspólnie z WDK, przy współpracy Stowarzyszenia „A nam się chce!” i chóru Fermata.


 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 197
Realizacja nbStudio