Strona głównaKino FENOMENKINO FENOMENALNYCH KOBIET

KINO FENOMENALNYCH KOBIET

kfk

My, kobiety mamy swoje upodobania i od czasu do czasu lubimy kino sentymentalne, lżejszego kalibru i świadomie takie wybieramy, by móc się pośmiać, zrelaksować albo wzruszyć do łez. Dlatego istnieje taki nieformalny gatunek filmowy jakim jest kino kobiece. Babskie filmy są często zwariowane albo ponad miarę wzruszające, ale nam to nie przeszkadza – bez względu na wykształcenie i status społeczny idziemy do kina i zaśmiewamy się z ekranowych wygłupów znanych gwiazd lub płaczemy na melodramatach. Takie właśnie są kobiety.
Wzruszające lub zabawne, ambitne lub lekkie. Już nie musisz przeszukiwać setek stron w poszukiwaniu dobrego filmu – zapraszamy Cię na Kino Fenomenalnych Kobiet.

Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu, w kinie Fenomen. Każdorazowo zaprosimy fascynujących gości oraz obejrzymy naprawdę dobry film. Ponadto gwarantujemy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz drobny poczęstunek przy lampce wina :).
Projekt współorganizujemy z inicjatywą społeczną "Świętokrzyskie jest kobietą"
Piąte spotkanie już 26 września, o godzinie 18:00.
Bilety 20 zł.


W programie:
*Spotkanie z fenomenalną kobietą

*Przedpremierowy pokaz filmu "(Nie)znajomi" - wzruszająca i zabawna komedia o miłościach, inspirowana hitem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", który pokochały miliony widzów na całym świecie.


(NIE)ZNAJOMI

26 WRZEŚNIA: 18:00

(NIE)ZNAJOMI

reż. Tadeusz Śliwa | komedia | Polska | 2019 | 113 min.
wyst.: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska

Zwiastun...

Wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie.
Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę.
Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami...

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 28
Realizacja nbStudio