Strona głównaKino FENOMENSYLWESTER W KINIE FENOMEN: 31 grudnia 2018

SYLWESTER W KINIE FENOMEN: 31 grudnia 2018

SYLWEK

Poczuj, jak smakuje włoskie dolce vita podczas Fenomenalnego Sylwestra!
W gorące południowe klimaty gości naszego Sylwestra wprowadzi rodowity Włoch Alberto Amati. Zaśpiewa dla Państwa najpiękniejsze włoskie przeboje, m.in. piosenki Celentano, Drupiego, Poveri, Modunio, Ramazottiego, Zucchero. Okazji do wspólnego śpiewania będzie bardzo dużo! Zapowiada się świetna zabawa! Pondato gwarantujemy konkursy z nagrodami.


Po koncercie zapraszamy na premierowy pokaz filmu „Oni” w reż. Paolo Sorrentino. Ten znany i uznany włoski reżyser, twórca takich dzieł filmowych jak „Młodość” czy „Wielkie piękno” znów zaskakuje i powraca na ekrany z prowokacyjnym komediodramatem „Oni” (oryg. tytuł „Loro”). W roli głównej wystąpił tu ulubiony aktor reżysera – Toni Servillo, tym razem jako Silvio Berlusconi, miliarder, skandalista, potentat przemysłu medialnego i wieloletni premier Włoch znany ze swojego ekscentrycznego stylu życia i słabości do rozpustnych przyjęć, które świat poznał pod nazwą „bunga bunga”. Wejdźmy na moment w szalony świat wielkich pieniędzy i nieznanych nam reguł! Zobaczmy, jak tam jest!


Nowy Rok przywitamy wspólnie lampką pysznego szampana.


Brzmi ciekawie?... To już wkrótce zapraszamy po bilety! W przedsprzedaży – za jedyne 60 zł / os. Od 1 grudnia – po 80 zł / os.


Bilety dostępne tylko w kasie kina Fenomen | ul. Ściegiennego 2 | 25-033 Kielce | tel.: 41 365 51 48/49 | kino@wdk-kielce.pl | www.wdk-kielce.pl

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 24
Realizacja nbStudio