Strona głównaKino FENOMENPOKAZ SPECJALNY Z OKAZJI PRZYSTĄPIENIA KINA FENOMEN DO SIECI EUROPA CINEMAS - 18.01.2018

POKAZ SPECJALNY Z OKAZJI PRZYSTĄPIENIA KINA FENOMEN DO SIECI EUROPA CINEMAS - 18.01.2018

POKAZ SPECJALNY Z OKAZJI PRZYSTĄPIENIA KINA FENOMEN DO SIECI EUROPA CINEMAS

THE SQUARE

18 STYCZNIA:17:30

reż. Ruben Ostlund | komedia | Szwecja, Niemcy | 2017 | 145 min.
wyst.: Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West

Zwiastun...

Christian (Claes Bang) ma wszystko pod kontrolą. Jest atrakcyjnym mężczyzną o wielkim uroku osobistym. Niedawno się rozwiódł i lubi wdawać się w niezobowiązujące romanse, a młoda amerykańska dziennikarka (Elisabeth Moss) może okazać się jego nowym trofeum. Na co dzień Christian jest dyrektorem prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, co daje mu władzę i idealną pozycję społeczną. Do tego przykładnie opiekuje się córkami, jeździ kosztującą fortunę Teslą i wspomaga potrzebujących - zwłaszcza, jeśli nie wymaga to od niego zbyt dużego wysiłku. Jednak podczas przygotowań do premiery instalacji "The Square", z którą wiąże ogromne nadzieje, utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunek okaże się być dla niego nie lada wyzwaniem.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 62
Realizacja nbStudio